Як зняти квартиру в Москві без посередників

Posted | Поради | Неділя 9 Липень 2000 08:15

Як зняти квартиру в Москві без посередників Доброго всім часу доби. Ви не знаєте, як зняти квартиру в Москві без агентів? Дивно. Все дуже просто. Коли те, я задався метою з’ясувати, а чи можна зняти квартиру без посередників. Виявилося можна, і навіть дуже просто. Всі наведені нижче способи випробувані особисто мною. Хочу нагадати, що на дворі 2009рік, і ціни на квартири від 600уе, на кімнати від 250уе. Якщо Ви хочете зняти квартиру за 200У, можете далі не читати.

Спосіб № 1
Друковані Видання.
Найпростіший спосіб зняти квартиру. І як не дивно, ніхто не вміє ним правильно користуватися. У Москві існує кілька газет і журналів у які можна подати оголошення про винаймання квартири (“Угода” “Екстра-М” “Центр +” “Нерухомість і ціни” “З рук в руки”). Біда в тому, що всі друковані видання приймають оголошення на платній основі. Можна витратити суму на рекламу, еквівалентну сумі, яку візьме агентство. Проаналізувавши протягом тривалого часу всі видання, я прийшов до висновку, що найкращим співвідношення невисокої ціни за оголошення і кількістю подзвонили власників, має тільки газета “З рук в руки”. Ціна однієї публікації дорівнює вартості одного видання 12-15Р. (В газеті на останній сторінці купон). Купони так само можна купити і дешевше. В Інтернеті багато оголошень про продаж купонів за ціною від 7руб. (Остерігайтеся підробок!) Дзвінків приблизно 1-2 власника з оголошення. Але зазвичай пропонують квартири або дорожче, або не там де треба. І публікувати купони можна через день на один телефон. І так покрокова інструкція a) Купуємо якомога більше купонів b) Дзвонимо всім знайомим, родичам, колегам, друзям …. і просимо дозволу розмістити оголошення на їх телефон. Бажано, що б телефони були мобільними, тому що загубивши один дзвінок, можна втратити відмінний варіант. з) Заповнюємо купони різним текстом, але з параметрами бажаної квартири. Свої параметри можна прикрасити. Наприклад в одному написати, що ви службовець банку, російська, москвич, з дружиною, без дітей і тварин, а в іншому – бізнесмен зніме для своїх літніх батьків квартиру в пристойному районі. d) Делите купони з різними номерами телефонів на дві частини. Одну ви будете публікувати в один день, інші в інший. на один телефон, два дні поспіль подавати оголошення не можна. e) Йдете до найближчого пункту прийому купонів і кидаєте бланки в спеціальний ящик. Все. Через 4-5 днів Ваші оголошення побачать власники і почнуть пропонувати Вам свої апартаменти. Невелике резюме: На випробуванні я задіяв 20 телефонів, кидав у скриньку по 10 купонів на день протягом 5 днів. Результат: Витрати – 350р. (Нагадую: комісія агента від 350 $). Дзвінків – 28 (вважаю тільки тих, хто запропонував квартиру в потрібному районі, за прийнятну ціну). Вирішуйте самі використовувати цей спосіб чи ні. А поки переходжу до другого способу:

Спосіб № 2
Розклеювання оголошень.

купон,
  1. Як вірно здати або зняти квартиру без посередників і не стати жертвою шахраїв
  2. Квартири в Києві зняти подобово Зняти квартиру без посередників як знайти квартиру подобово
  3. Продаж нерухомості без посередників
  4. Зніму квартиру без посередників – чи можливо це Як знайти квартири в Києві без посередників подобово Квартири в Києві без посередників подобово та квартири у господарів – в чому різниця
  5. Зняти квартиру на добу – ціна питання Подобово квартири в Києві – розкид цін Зняти в оренду квартиру подобово

Коментарів немає

RSS коментарів до цього запису.

Квартири в Києві

Новобудови

Оренда

Покупка нерухомості

Поради